images/work.jpg

V pátek 4. 11. 2016 kolem osmé hodiny, přestože turnaj začínal v půl deváté, se všech 8 týmů sešlo na bitevním poli blanenského gymnázia. Utkali se zde o jediné postupové místo do krajského kola. Jako první bylo na programu seznámení s pravidly a zasvěcení do systému turnaje. Pak se kapitáni vrhli na losovací lístky a utkání mohla začít.

 Týmy se rozdělily do dvou skupin, ve které hrál každý tým s každým. Ze skupin postoupily všechny týmy, ale nikdo nechtěl hned v prvním kole Play-off narazit na vítěze z druhé skupiny. Na turnaji se náš tým nechystal nechat zahanbit. A to se mu povedlo. Již ve skupinové fázi jsme smetli dva ze tří soupeřů 20:0. Jediným soupeřem nám byly Synergy (zástupce Gymnázia Blansko), kteří nás připravili o 7 bodů. Síly ve druhé skupině byly značně vyrovnanější.

ps21  ps22 

Synergy, ani CH.A.O.S. si nenechali sebrat jediný bod a rozdrtili své soky 20:0. Už v téhle chvíli většina účastníků věděla, že rozhodovat se bude mezi těmito suverény.

Nakonec zvládli situaci lépe zkušenější hráči našeho školního CH.A.O.S.u a radovali se z postupu do krajského kola, které se uskuteční již 16. listopadu v Brně na Gymnáziu tř. Kpt. Jaroše 14. Smolně skončilo gymnázium Blansko, které mělo všechny 3 své týmy mezi nejlepšími čtyřmi, na stupínek nejvyšší však nedosáhlo.

ps23 

Výsledky:

  1. CH.A.O.S. (SPŠ Jedovnice) – Radim Res (C), Vojtěch Kocour, Petr Vojtek, Jakub Kuběna, Jiří Kocman, Jan Sedlák (N)
  2. Synergy (Gymnázium Blansko) – Jakub Fedra (C), Dominik Nejedlý, Petr Nezval, Vojtěch Fedra, František Fedra
  3. Piškvoři (Gymnázium Blansko) – Vít Tatar (C), Martin Svoboda, Jakub Vaňourek, Marie Hamplová, Kateřina Zahradníková

ps24

Děkujeme našim členům CH.A.O.S.u za výhru v blanenském kole a těšíme se na výsledky z krajského kola v Brně. Vždyť republikové kolo je už na dosah, tak hodně štěstí.