images/work.jpg

Ti nejlepší z nejlepších pIšQworkářů Jihomoravského kraje se shromáždili ve středu 16. listopadu 2016 na brněnském Gymnáziu na Jarošce. Krajská koordinátorka Hana Bičánová s hrdým XO na tričku zahájila klání pro 16 družstev z oblastních kol.

Opravdové zápasy začaly teprve až ve druhém kole. A opravdu, po prvním kole Play-Off už přicházejí oběti. Vypadly první čtyři týmy: Kiříci, Dcus Vult, JaFaktNevim a Jaroška 2 poníženě, ale s jistou hrdostí v srdci odcházejí. Po druhém kole zbývají pouze čtyři šampióni. Domácí Jaroška1, Gymik A, GML 1 a CH.A.O.S. Souboje byly urputné, táhlé a zničující. Jaroška1 se pokoušela ubránit domácí půdu, ale pohořela a skončila na druhém místě za jedovnickým průmyslováckým týmem CHA.O.S.

 pq1

Výsledky krajského kola

1. místo: CH.A.O.S. (SPŠ Jedovnice) ve složení: Radim Res, Vojtěch Kocour, Petr Vojtek, Jakub Kuběna, Jiří Kocman

2. místo: Jaroška1 (Gymnázium tř. Kapitána Jaroše) ve složení: Adam Čepil, Petr Sevelda, Jan Vondruška, Josef Minařík, Jiří Vala

3. místo: GYMIK A (Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov) ve složení: Lubor Čech, Kateřina Pokorná, Jan Kocáb, Lukáš Míček, David Košulič, Jonáš Tomek

Kluci držte se a zcela nechaotickým postupem doveďte svůj CH.A O.S. na nejvyšší místa ve finále soutěže v pátek 25. 11. 2016 v Brně.

JaMu,18. 11. 2016