images/work4.jpg

Předloni CHAOS, minulý rok ANARCHY a letos APOKALYPSA, stále jde však o skoro tentýž tým, který pravidelně v Blansku poráží své soupeře v soutěži pišQworky. Nejinak tomu bylo i 22. 11. 2019, kdy si tito účastníci minulých grandfinále hladce vybojovali postup do krajského turnaje a nechali za sebou zbylých 7 týmů.

V pátek 22. 11. 2019 se naše dva týmy piškvorkářů zúčastnily oblastního kola této soutěže v Blansku na tamějším gymnáziu. Oblastního kola se zúčastnilo 8 týmů, které po hrách ve dvou skupinách vytvořily finálovou skupinu. Oba naše týmy postoupily ze svých skupin. Z důvody vylučovací metody se nakonec naše dva týmy Kocovina a Apokalypsa utkaly proti sobě. Kocovina s kapitánkou Janou Nejezchlebovou ze 3.B byla Apokalypse (kapitán Jiří Kocman, 4.A) vyrovnaným soupeřem a žádným béčkem! Vyhrála zkušenější Apokalypsa 14:6 a daleko snadněji pak porazila domácí tým z Gymnázia Blansko Fotbalisti skórem 16:4.

  1. APOKALYPSA (SPŠ Jedovnice) – Jiří Kocman (C), Adam Olejník, Jakub Krátký, Václav Sedlák, Matěj Novotný
  2. FOTBALISTI (Gymnázium Blansko)
  3. KOCOVINA (SPŠ Jedovnice) – Jana Nejezchlebová(C), Tomáš Vinkler, Martin Přibyl, David Hejsek, Matěj Hanousek

Děkujeme členům obou týmů za reprezentaci školy a APOKALYPSE za výhru v blanenském kole a těšíme se na výsledky z krajského kola v Brně, které by mohlo našim otevřít cestu na grandfinále. Tak hodně štěstí.

 

Mgr. Jana Musilová