Od 30. října do 5. prosince uspořádala naše škola ve své sportovní hale sedm florbalových turnajů z toho dva turnaje pro střední školy.

Jedovnická průmyslovka letos zahájila novou formu spolupráce s VUT Brno. Současní studenti (většinou absolventi SPŠ Jedovnice) zde vyvíjejí závodní monopost kategorie Formule student.

Středa 27. a čtvrtek 28. června byly ve znamení sportu. Žáci SPŠ soutěžili v pěti individuálních a třech kolektivních sportech.

V úterý 15.června přivítala SPŠ Jedovnice vzácnou návštěvu. Pozvání k besedě přijal Josef Regec, bývalý reprezentant v silniční cyklistice, trojnásobný mistr ČSSR, úspěšný olympionik, účastník mistrovství světa a součastný trenér reprezentace do 23let. Do "své" střední školy se také vrátil Martin Mareš, úřadující mistr České republiky v silniční cyklistice, člen naší jediné profesionální cyklistické stáje PSK Whirlpool - Author.

Předávat maturitní vysvědčení slavnostním způsobem se rozhodli na Střední průmyslové škole v Jedovnicích.Ve dvou po sobě následujících čtvrtečních podvečerech zaplnili absolventi se svými pedagogy a rodiči, příbuznými či známými kinosál, příp. chaloupecký sál v Jedovnicích.

Ahoj všichni, včera (čtvrtek 10. 6.) byla uspěšně splněna velká výzva, byla pokořena Stará řeka žáky 2.B.

V pátek 14. května se na naší škole konalo poslední zvonění.

Jedovnická průmyslovka, to není jen učení ve škole. To jsou i odborné exkurze, společné návštěvy tanečních, společenskovědní zájezdy, návštěvy divadla, sportovní kurzy a jiné akce.

Ve čtvrtek 29. dubna proběhlo v Blansku okresní kolo SŠ v kopané.

Počasí, že by psa nevyhnal – vítr, bláto, zima, déšť. Zmáčené postavy se proplétají nehostinnými místy bolesti, utrpení, strachu a beznaděje. Snad ani nikdo nečeká, že tady také někdy může svítit slunce. Ani by se to nehodilo. Nebylo by to slušné.