Každý rok jezdí průmyslovka na vodu, nejinak tomu bylo i letos. Díky inciativě mistrů z dílen si průmyslováci postavili v dílnách i svůj vor.

Všech 39 účastníků a 8 vedoucích v pořádku dojelo. Tábor je postaven, počasí je nádherné, snad to tak zůstane :)

Sedm žáků průmyslovky podpořilo naše hokejové reprezentanty v prvním utkání MS 2011 v Bratislavě.

Dne 24. 3. 2011 se uskutečnila na SPŠ Hranice na Moravě jednodenní studentská soutěž "3D modelování v SolidWorks" pořádaná firmou SolidVision za účasti 42 studentů ze 16 škol.

Někteří studenti naší školy se zúčastnili veletrhu AMPER 2011. K vidění byly různé čipy, optické kabely, senzory, ale také zábavné technologické ukázky jako např. stroj, který žongluje.

Příjezd žáků do Velké Úpy v Krkonoších proběhl v pořádku. Po ubytování na chatě Pomněnka následovalo rozřazení do družstev.

Tradiční ples maturantů SPŠ Jedovnice se letos konal již 14. ledna.

Žáci jedovnické průmyslovky, konkrétně Martina Paděrová, Patrik Muller, Jakub Břinka a Jaroslav Novák se s chutí vrhli do dalšího soutěžení s ostatními školami celé republiky.

Naši studenti měli již po několikáté možnost zúčastnit se akce pod názvem "Napájeni sluncem", jejímž organizátorem je Katedra měřicí a řídicí techniky Fakulty elektrotechniky a informatiky na Báňské univerzitě v Ostravě.

Šest dívčích týmů v úterý 18. ledna 2011 prokázalo svůj kladný vztah ke sportu.