V prosinci jsme se zúčastnili burzy škol v Brně, také nás navštívil Mikuláš...

V pondělí 5. 12. 2011 žáci naší školy zhlédli divadelní představení Sugar! (Někdo to rád horké) v Městském divadle Brno. Tato muzikální komedie vznikla na základě stejnojmenného filmu Někdo to rád horké s Marilyn Monroe.

I letos chodil na jedovnické průmyslovce Mikuláš. Slibovali všichni, básničky recitoval málokdo, do zpěvu se pak nechtělo nikomu.

Ve dnech 9. – 11. listopadu patřila sportovní hala SPŠ Jedovnice školním soutěžím ve florbalu.

V letošním roce se někteří studenti naší školy zúčastnili logické olympiády.

Maturanti loňské 4. A dali svému třídnímu učiteli po maturitě netradiční dárek.

Na EDU konferenci pro školy, uspořádané 19. října 2011 v Hradci Králové, představila společnost SolidVision metodiku výuky systémů SolidWorks a SolidCAM na středních a vysokých školách. Při této příležitosti byly vyhlášeny výsledky letošní celoroční studentské soutěže modelování v SolidWorks.

Ve středu 12.10.2011 se na naší škole uskutečnilo školní kolo jednotlivců ve studenty oblíbené hře PIŠKVORKY. Soutěže se zúčastnilo celkem 56 žáků všech ročníků.

Dne 4. 10. 2011 se vydala čtyřčlenná výprava dvou učitelů a dvou studentů 4. ročníku na burzu středních škol do Svitav.

Přechod na střední školu není jednochuchý krok. Ve snaze ulehčit ho novým prvňákům byl na průmyslovce připraven adaptační pobyt s cílem poznat nejen nové školní prostředí, ale také své nové spolužáky.