Pravidla Robo Lego ligy

Robotická Lego liga je seriál soutěží středních škol v jednom školním roce. Soutěží týmy se sledovači čáry postavenými ze stavebnice (Lego, Merkur, …). Bodováno je v každé soutěži prvních 10 míst. Za 1. místo je 100 bodů, další o 10 bodů méně, tzn. za 10. místo je 10 bodů. Pořadí škol určuje součet bodů z jednotlivých soutěží. Pořadí jednotlivců určuje součet bodů z jednotlivých soutěží, pokud je soutěžní tým vícečlenný, body se rozdělí rovnoměrně mezi jednotlivé členy týmu.


Ročník 2017/18

Pořadí škol
Pořadí Škola Body
1 G a SPŠ Frenštát p R. 120
2 SPŠ Jedovnice 120
3 SPŠ Přerov 100
4 SŠE Ostrava 100
5 SPŠ a SOU Uničov 80
6 ZTS Rybnik, Polsko 30
7 SPŠ a OA Bruntál 0
Pořadí jednotlivců
Pořadí Jméno Škola Body
Pořadí Jméno Škola Body
1 Špaček Jan SPŠ Jedovnice 70
2 Kučera Lukáš G a SPŠ Frenštát p R. 50
3 Mikuš Michal G a SPŠ Frenštát p R. 50
4 Nuc Ondřej SPŠ Přerov 45
5 Pospíšil Tomáš SPŠ Přerov 45
6 Suchánek Tomáš SPŠ a SOU Uničov 40
7 Vrana Larry SPŠ a SOU Uničov 40
8 Mainda Martin SŠE Ostrava 30
9 Mischinger Lukáš SŠE Ostrava 30
10 Pořízek Pavel SPŠ Jedovnice 25
11 Špaček David SPŠ Jedovnice 25
12 Hák Michael SŠE Ostrava 20
13 Jakl Filip SŠE Ostrava 20
14 Davis Oliver ZTS Rybnik, Polsko 15
15 Różańska Karolina ZTS Rybnik, Polsko 15
16 Hrbek Michal SPŠ Přerov 10
17 Kocich Martin G a SPŠ Frenštát p R. 10
18 Mertová Pája G a SPŠ Frenštát p R. 10
Robo Trip Uničov 2017, 7. 12. 2017, SPŠ a SOU Uničov
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 SPŠ a SOU Uničov Daniel Staník, Miroslav Máčala 100
2 Gymnázium Zábřeh Vojtěch Strašil, Jan Jedelský 90
3 SPŠ Purkyňova, Brno Martin Radvanský 80
4 SPŠ Přerov Karel Zanáška, Jakub Novák 70
5 SPŠ Jedovnice Vojtěch Bureš 60
6 SPŠ Přerov Klára Fučíková 50
7 SPŠ Přerov Petr Pospíšil, Aleš Zatloukal 40
8 ZTS Rybnik, Polsko Robert Kristof, Jan Cyran 30
9 SPŠ Purkyňova, Brno Vojtěch Kalivoda 20
10 SPŠ Jedovnice Jan Kratochvíl 10
11 ZTS Rybnik, Polsko Jan Cyran, Adrian Drynda 0
12 SPŠ Purkyňova, Brno Boris Karavasilev, Patrik Kopkan 0
13 SPŠ Jedovnice Michal Kraus 0
14 ZTS Rybnik, Polsko Robert Kristof, Jan Cyran 0

Ročník 2016/17

Pořadí škol
Pořadí Škola Body
1 SPŠ Purkyňova, Brno 340
2 SPŠ a SOU Uničov 270
3-4 OA a JŠ Přerov 220
3-4 SPŠ Přerov 220
5 SPŠ Jedovnice 200
6 Gymnázium Zábřeh 140
7-8 SŠE Ostrava 90
7-8 SŠPHZ Uh. Hradiště 90
9-10 Gym. Jakuba Škody 30
9-10 ZTS Rybnik, Polsko 30
11 SŠIEŘ Rožnov 20
Pořadí jednotlivců
Pořadí Jméno Škola Body
1 Martin Radvanský SPŠ Purkyňova, Brno 250
2 Daniel Staník SPŠ a SOU Uničov 220
3 Lukáš Mora OA a JŠ Přerov 180
4 Jan Kratochvíl SPŠ Jedovnice 90
5 Lukáš Novotný SŠE Ostrava 90
6 Jan Jedelský Gymnázium Zábřeh 70
7 Albert Mlčoch SPŠ Purkyňova, Brno 70
8 Vojtěch Bureš SPŠ Jedovnice 60
9 Miroslav Máčala SPŠ a SOU Uničov 50
10 Jan Špaček SPŠ Jedovnice 50
11 Klára Fučíková SPŠ Přerov 50
12 Vojtěch Strašil Gymnázium Zábřeh 45
13 Jan Dražil SŠPHZ Uh. Hradiště 45
14 Václav Klíger SŠPHZ Uh. Hradiště 45
15 Petr Odložil OA a JŠ Přerov 40
16 Jakub Novák SPŠ Přerov 35
17 Karel Zanáška SPŠ Přerov 35
18 Aleš Zatloukal SPŠ Přerov 30
19 Petr Pospíšil SPŠ Přerov 30
20 Vojtěch Strašil Gymnázium Zábřeh 25
21 Michal Kulajta SPŠ Přerov 20
22 Ondřej Nuc SPŠ Přerov 20
23 Vojtěch Kalivoda SPŠ Purkyňova, Brno 20
24 Martin Procházka SŠIEŘ Rožnov 20
25 Jakub Vagrčka Gym. Jakuba Škody 15
26 Ondřej Podolinský Gym. Jakuba Škody 15
27 Jan Cyran ZTS Rybnik, Polsko 15
28 Robert Kristof ZTS Rybnik, Polsko 15
Robo Trip Uničov 2015, 8. 12. 2016, SPŠ a SOU Uničov
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 SPŠ a SOU Uničov Daniel Staník, Miroslav Máčala 100
2 Gymnázium Zábřeh Vojtěch Strašil, Jan Jedelský 90
3 SPŠ Purkyňova, Brno Martin Radvanský 80
4 SPŠ Přerov Karel Zanáška, Jakub Novák 70
5 SPŠ Jedovnice Vojtěch Bureš 60
6 SPŠ Přerov Klára Fučíková 50
7 SPŠ Přerov Petr Pospíšil, Aleš Zatloukal 40
8 ZTS Rybnik, Polsko Robert Kristof, Jan Cyran 30
9 SPŠ Purkyňova, Brno Vojtěch Kalivoda 20
10 SPŠ Jedovnice Jan Kratochvíl 10
11 ZTS Rybnik, Polsko Jan Cyran, Adrian Drynda 0
12 SPŠ Purkyňova, Brno Boris Karavasilev, Patrik Kopkan 0
13 SPŠ Jedovnice Michal Kraus 0
14 ZTS Rybnik, Polsko Robert Kristof, Jan Cyran 0
15 ZTS Rybnik, Polsko Jan Cyran, Robert Kristof 0
16 ZTS Rybnik, Polsko Robert Kristof, Jan Cyran 0
Hraniché robotování 2017, 21. 3. 2017, SPŠ Hranice
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 OA a JŠ Přerov Lukáš Mora 100
2 SŠE Ostrava Lukáš Novotný 90
3 SPŠ a SOU Uničov Daniel Staník 80
4 SPŠ Purkyňova, Brno Martin Radvanský 70
5 SŠPHZ Uh. Hradiště Václav Klíger, Jan Dražil 60
6 Gymnázium Zábřeh Jan Jedelský, Vojtěch Strašil 50
7 OA a JŠ Přerov Petr Odložil 40
8 Gym. Jakuba Škody Ondřej Podolinský, Jakub Vagrčka 30
9 SPŠ Jedovnice Jan Kratochvíl 20
10 SPŠ Přerov Petr Pospíšil, Aleš Zatloukal 10
11 Gym. Jakuba Škody Adam Kopec, Tomáš Šišma 0
12 SPŠ Jedovnice Daniel Prudký 0
13 Gymnázium Uničov Daniel Staník 0
14 SPŠ Přerov Karel Zanáška, Jakub Novák 0
15 SPŠ Jedovnice Vojtěch Bureš 0
16 SPŠ ZLÍN Karel Kratochvíl, Ivo Žaludek 0
17 SPŠ Jedovnice Filip Tůma 0
18 SPŠ ZLÍN Martin Zabojník, Adam Uchytil 0
19 SPŠ Jedovnice Jan Špaček 0
20 Gymnázium Uničov Jan Poštulka 0
21 SPŠ Hranice Jan Dohnal 0
22 SŠIEŘ Rožnov Martin Procházka 0
23 SPŠ Purkyňova, Brno Vojtěch Kalivoda 0
24 SŠPHZ Uh. Hradiště Pavel Ševčík, Martin Krčma 0
25 SPŠ ZLÍN Teodor Vyoral, Matěj Klečka 0
26 SPŠ a SOU Uničov Dominik Štrúbel, Adéla Staníková 0
27 SPŠ Purkyňova, Brno Jiří Kuchyňka 0
28 SPŠ Hranice Karel Kozák 0
29 SŠE Ostrava Mainda Martin, Mischinger Lukáš 0
30 SŠE Ostrava Snášel Adam, Ševčík Matěj 0
31 ZTS Rybnik, Polsko Jakub Czyżyk 0
32 ZTS Rybnik, Polsko Jakub Czyżyk 0
33 ZTS Rybnik, Polsko Oliver Davis 0
34 ZTS Rybnik, Polsko Dawid Woryna 0
JedoBot 2017, 10. 5. 2017, SPŠ Jedovnice
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 SPŠ Purkyňova, Brno Martin Radvanský 100
2 SPŠ a SOU Uničov Daniel Staník 90
3 OA Přerov Lukáš Mora 80
4 SPŠ Purkyňova, Brno Albert Mlčoch 70
5 SPŠ Jedovnice Jan Kratochvíl 60
6 SPŠ Jedovnice Jan Špaček 50
7 SPŠ Přerov Ondřej Nuc, Michal Kulajta 40
8 SŠPHZ Uh. Hradiště Václav Klíger, Jan Dražil 30
9 SŠIEŘ Rožnov Martin Procházka 20
10 SPŠ Přerov Aleš Zatloukal, Petr Pospíšil 10
11 SPŠ Přerov Karel Zanáška, Jakub Novák 0
12 SPŠ Purkyňova, Brno Jiří Kuchyňka 0
13 ZST Rybnik Dawid Woryna 0
14 GJŠ Přerov Adam Kopec, Tomáš Šišma 0
15 SPŠ Purkyňova, Brno Vojtěch Kalivoda 0
16 SPŠ Přerov Tomáš Pospíšil 0
17 SPŠ Jedovnice Marek Vintr 0
18 OA Přerov Petr Odložil 0
19 SŠPHZ Uh. Hradiště Pavel Ševčík, Martin Krčma 0
20 Gymnázium Zábřeh Jan Jedelský, Vojtěch Strašil 0

Ročník 2015/16

Pořadí škol
Pořadí Škola Body
1 OA Přerov 990
2 SPŠ Purkyňova, Brno 660
3 ZTS Rybnik, Polsko 410
4 SPŠ Jedovnice 360
5 SPŠ Přerov 220
6 SPŠ a SOU Uničov 150
7 SPŠ Šumperk 70
8 Gymnázium Zábřeh 10
9 SPŠ a OA Bruntál 0

Pořadí jednotlivců
Pořadí Jméno Škola Body
1 Mora Lukáš OA Přerov 500
2 Linhart David SPŠ Purkyňova 220
3 Richter Michal OA Přerov 200
4 Radvanský Martin SPŠ Purkyňova 190
5 Dulniok Patrik ZTS Rybnik, Pl 165
6 Krištof Robert ZTS Rybnik, Pl 165
7 Musil Roman SPŠ Jedovnice 160
8 Staník Daniel SPŠ a SOU Uničov 150
9 Pospíšil Petr SPŠ Přerov 85
10 Zatloukal Aleš SPŠ Přerov 85
11 Musil Tomáš SPŠ Jedovnice 80
12 Petráš Martin OA Přerov 80
13 Souček Martin OA Přerov 80
14 Karavasilev Boris SPŠ Purkyňova 75
15 Matyáš Radek SPŠ Jedovnice 60
16 Odložil Petr OA Přerov 60
17 Vintr Marek SPŠ Jedovnice 60
18 Mlčoch Albert SPŠ Purkyňova 55
19 Cyran Jan ZTS Rybnik, Pl 45
20 Perutka Adam OA Přerov 35
21 Srbecký Daniel OA Přerov 35
22 Szydło Adam ZTS Rybnik, Pl 35
23 Fučíková Klára SPŠ Přerov 30
24 Šťastný Petr SPŠ Šumperk 25
25 Šturm Petr SPŠ Šumperk 25
26 Chrudina Adam SPŠ Šumperk 10
27 Král Milan SPŠ Šumperk 10
28 Novák Jakub SPŠ Přerov 10
29 Zanáška Karel SPŠ Přerov 10
30 Jedelský Jan Gym. Zábřeh 5
31 Strašil Vojtěch Gym. Zábřeh 5

Soutěž sledovačů čáry Bruntál 2015, 18. 11. 2015, SPŠ a OA Bruntál
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 OA Přerov Mora Lukáš 100
2 SPŠ Purkyňova, Brno Linhart David, Mlčoch Albert 90
3 SPŠ Jedovnice Musil Tomáš 80
4 SPŠ Jedovnice Musil Roman 70
5 OA Přerov Richter Michal 60
6 OA Přerov Souček Martin 50
7 OA Přerov Petráš Martin 40
8 SPŠ Jedovnice Matyáš Radek 30
9 SPŠ Purkyňova, Brno Perutka Adam, Srbecký Daniel 20
10 SPŠ Jedovnice Vintr Marek 10
11 SPŠ a OA Bruntál Dvorský J., Gondek R., Hanák V., Hrbáček V. 0
12   Stanik Daniel 0
13 SPŠ a OA Bruntál Tkáč M., Novák A., Váša M., Petrek L. 0
14 SPŠ Purkyňova, Brno Karavasilev Boris, Mlčoch Albert 0
15 SPŠ a OA Bruntál Vintr Jan, Štěpán Lukáš 0
16   Zakoutská Daniela 0
17 SPŠ a OA Bruntál Pivoňka Jan 0
Robo Trip Uničov 2015, 10. 12. 2015, SPŠ a SOU Uničov
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 OA Přerov Mora Lukáš 100
2 SPŠ Přerov Pospíšil Petr, Zatloukal Aleš 90
3 OA Přerov Richter Michal 80
4 SPŠ Purkyňova, Brno Karavasilev Boris, Linhart David 70
5 SPŠ a SOU Uničov Staník Daniel 60
6 OA Přerov Perutka Adam, Srbecký Daniel 50
7 SPŠ Jedovnice Musil Roman 40
8 SPŠ Jedovnice Matyáš Radek 30
9 OA Přerov Petráš Martin 20
10 Gymnázium Zábřeh Jedelský Jan, Strašil Vojtěch 10
11 SPŠ Jedovnice Musil Tomáš 0
12 SPŠ Přerov Zanáška Karel, Novák Jakub 0
13 SPŠ Jedovnice Vintr Marek 0
13 OA Přerov Souček Martin 0
13 SPŠ Purkyňova, Brno Radvanský Martin, Karavasilev Boris 0
Den robotů 2016, 29. 1. 2016, VŠB-TU Ostrava
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 OA Přerov Mora Lukáš 100
2 ZTS Rybnik, Polsko Krištof Robert 90
3 SPŠ Purkyňova, Brno Radvanský Martin 80
4 ZTS Rybnik, Polsko Duylynyok Patrik 70
5 OA Přerov Richter Michal 60
6 SPŠ Purkyňova, Brno Linhart David 50
7 SPŠ Purkyňova, Brno Karavasilev Boris 40
8 OA Přerov Souček Martin 30
9 OA Přerov Petráš Martin 20
10 SPŠ a SOU Uničov Staník Daniel 10
11 SPŠ Jedovnice Kraus Pavel 0
12 SPŠ Jedovnice Junec Lukáš 0
13 SPŠ Jedovnice Matyáš Radek 0
14 ZTS Rybnik, Polsko Treszczynski Jakub Adam 0
14 ZTS Rybnik, Polsko Banet Jakub 0
Hraniché robotování 2016, 22. 3. 2016, SPŠ Hranice
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 OA a JŠ Přerov Lukáš Mora 100
2 ZST w Rybniku Robert Kristof, Jan Cyran 90
3 SPŠ Přerov Petr Pospíšil, Aleš Zatloukal 80
4 ZST w Rybniku Patryk Dulniok, Adam Szydło 70
5 OA a JŠ Přerov Petr Odložil 60
6 VOŠ a SPŠ Šumperk Petr Šťastný, Petr Šturm 50
7 SPŠ Brno, Purkyňova, p.o. Martin Radvanský 40
8 SPŠ Přerov Klára Fučíková 30
9 VOŠ a SPŠ Šumperk Adam Chrudina, Milan Král 20
10 SPŠ Jedovnice Marek Vintr 10
11 GJŠ Přerov Ondřej Podolinský, Jakub Vagrčka 0
12 GJŠ Přerov Adam Kopec 0
13 SPŠ Jedovnice Pavel Kraus 0
14 VOŠ a SPŠ Šumperk Benjamin Zezula, Roman Jurenka 0
15 SPŠ Jedovnice Radek Matyáš 0
16 SPŠ Brno, Purkyňova, p.o. David Linhart 0
17 SPŠ Přerov Karel Zanáška, Jakub Novák 0
18 OA a JŠ Přerov Martin Petráš 0
19 VOŠ a SPŠ Šumperk Lukáš Dušek, Jan Vepřek 0
20 Gymnázium Zábřeh Vojtěch Strašil, Jan Jedelský 0
21 SPŠ Jedovnice Roman Musil 0
22 OA a JŠ Přerov Michal Richter 0
23 SPŠ Jedovnice Marek Čech 0
24 SPŠ Jedovnice Michal Kraus 0
25 VOŠ a SPŠ Šumperk František Kochan, Jakub Soják 0
26 SPŠ Brno, Purkyňova, p.o. Albert Mlčoch 0
27 VOŠ a SPŠ Šumperk Roman Doubrava, Jan Macek 0
28 VOŠ a SPŠ Šumperk Tomáš Kobza, Lukáš Dritil 0
29 VOŠ a SPŠ Šumperk Čeněk Šváb, Vojtěch Simon 0
30 SPŠ Zlín Vyoral Teodor 0
31 SPŠ a SOU Uničov Dominik štrúbel 0
32 ZST w Rybniku Patryk Dulniok, Adam Szydło 0
33 ZST w Rybniku Robert Kristof, Jan Cyran 0
34 OA a JŠ Přerov Martin Souček 0
35 OA a JŠ Přerov Daniel Srbecký 0
36 SPŠ Hranice Matouš Marek 0
JedoBot 2016, 6. 5. 2016, SPŠ Jedovnice
Pořadí Škola Soutěžící Body
1 OA a JŠ Přerov Lukáš Mora 100
2 SPŠ Brno, Purkyňova David Linhart 90
3 SPŠ a SOU Uničov Daniel Staník 80
4 SPŠ Brno, Purkyňova Martin Radvanský 70
5 ZST Rybnik Patryk Dulniok 60
6 SPŠ Jedovnice Roman Musil 50
7 SPŠ Jedovnice Marek Vintr 40
8 ZST Rybnik Robert Kristof 30
9 SPŠ Přerov Karel Zanáška, Jakub Novák 20
10 SPŠ Brno, Purkyňova Albert Mlčoch 10
11 OA a JŠ Přerov Michal Richter 0
12 OA a JŠ Přerov Petr Odložil 0
13 SPŠ Přerov Klára Fučíková 0
14 ZST Rybnik Jan Cyran, Adrian Drynda 0
15 SPŠ Jedovnice Michal Kraus 0
16 SPŠ Jedovnice Marek Čech 0
17 ZST Rybnik Robert Kristof 0
18 GJŠ Přerov Adam Kopec 0
19 SPŠ Brno, Purkyňova Boris Karavasilev 0
20 SPŠ Jedovnice Pavel Kraus 0
21 Gymnázium Zábřeh Jan Jedelský, Vojtěch Strašil 0
22 SPŠ Jedovnice Radek Matyáš 0
23 SPŠ Jedovnice Tomáš Chemčuk 0
24 SPŠ Jedovnice Lukáš Junec 0
25 SPŠ Jedovnice Dušan Vala 0
26 SPŠ Hranice Matouš Marek 0
27 GJŠ Přerov Podolinský Ondřej, Vagrčka Kuba 0
28 ZST Rybnik Patryk Dulniok 0
29 ZST Rybnik Patryk Dulniok 0
30 ZST Rybnik Patryk Dulniok 0
31 ZST Rybnik Robert Kristof 0
32 ZST Rybnik Robert Kristof 0
33 SPŠ Jedovnice Roman Hejč 0