We are still learning

29. 9. 2023 | Aktuality | Darina Koblihová

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie, který formou spolupráce a mobilit podporuje profesionální rozvoj osob, které pracují v oblasti vzdělávání, přispívají k inovaci a zkvalitnění výuky či práce s mládeží. V rámci našeho projektu ICT, nové metody a lepší jazyková vybavenost na SPŠ Jedovnice vyslala naše škola své pracovníky do zahraničí s cílem jejich dalšího profesního rozvoje.

Účastníci mobilit si tak zdokonalili znalosti cizích jazyků, zvýšili povědomí o jiných kulturách a zemích, osvojili si nové technologie, naučili se používat interaktivní prvky výuky a získali smysl pro evropské občanství a evropskou identitu.

Naše škola realizuje tento projekt od září 2021 do října 2023. Celý projekt je financován z fondů EU, organizován Domem zahraniční spolupráce. Projekt zahrnoval celkem 6 mobilit profesního rozvoje (staff training):

  • 4 metodologické kurzy v Irsku a na Maltě
  • 2 jazykové kurzy na Maltě

Zprávy a fotografie z proběhlých mobilit naleznete na webu naší školy v bloku Projekty, kde je odkaz na e-book z mobilit a odkaz na blog. Získané zkušenosti učitelé sdílejí se svými kolegy s cílem zvyšovat kvalitu služeb, které škola poskytuje.

Virtuální prohlídka

Další aktuality

Návštěva Černé Hory

Návštěva Černé Hory

Jeden z posledních dnů školního roku strávila třída 2.B na exkurzi ve společnosti VF NUCLEAR v Černé Hoře. Tato firma se mj. zaměřuje na vývoj a výrobu zařízení, která monitorují ionizující záření v jaderných elektrárnách, zdravotnictví a průmyslu. Read More

Číst dále